Bestuur

 

 

Welkom op de website van de

 

Vlaamse Vereniging voor Longfunctie en Respiratie

Bestuur

 

Voorzitter

 

Sven Verschraegen

Longfunctielaboratorium 7K12IE

Universitair Ziekenhuis Gent

De Pintelaan 185, B-9000 Gent

Sven.Verschraegen@Ugent.be

Tel: +32 (0) 9 332 23 42

Fax: +32 (0) 9 332 23 41

Secretaris

 

Geert Celis

Functiemetingen pneumologie E502

UZ Leuven, campus Gasthuisberg

Herestraat 49, B-3000 Leuven

Tel. +32 (0) 16 34 31 11

Fax: +32 (0) 16 34 34 21

secretariaat@vvlr.be

Alg. bestuurslid

 

Daniël Schuermans

Longfunctie & Biomedical research unit

UZ Brussel

Laarbeeklaan 101, B-1090 Brussel

Tel. +32 (0) 2 477 63 46

daniel.schuermans@uzbrussel.be

 

Alg. bestuurslid

 

Rita Claes

Longfunctietechnicus

Dienst Longziekten

Universitair Ziekenhuis Antwerpen

Wilrijkstraat 10, 2650 Edegem

Tel: 03/821 4745

Rita.Claes@uza.be

 

Alg. bestuurslid

Valerie Dethoor

 

Valérie Dethoor

Longfunctie AZ Sint-Jan

AZ Sint- Jan Brugge-Oostende AV,campus Brugge

Ruddershove 10, B-8000 Brugge

Tel. + 32 50 45 36 60

Valérie.Dethoor@azstjan.be

Alg. bestuurslid

 

Gerda Verbessem

Longfunctielabo

Ziekenhuis Netwerk Antwerpen,campus Middelheim

Lindendreef 1, 2020 Antwerpen

Tel + 32(0)32803156

Gerda.Verbessem@zna.be

Alg. bestuurslid

 

Kevin De Soomer

Longfunctietechnicus

Dienst Longziekten

Universitair Ziekenhuis Antwerpen

Wilrijkstraat 10, 2650 Edegem

Tel: 03/821 3039

Kevin.DeSoomer@uza.be

 

Alg. bestuurslid

 

Renee Kerstens

Longfunctietechnicus

AZ Turnhout

Tel.

Renee.Kerstens@azturnhout.be

 

Ere-voorzitter

Felicien Rochette

 

Felicien Rochette

Frans Mombaersstraat 110

3071 Erps Kwerps

Tel. +32 (0) 2 759 26 94

Felicien.Rochette1@gmail.be

Secretariaat:

 

Geert Celis - UZ Leuven

Functiemetingen pneumologie

E502

Herestraat 49

3000 Leuven

+32 16 343111

 

e-mail

VVLR: Vlaamse Vereniging voor Longfunctie en Respiratie